Herkese slm. Sizlere Aksaraydan yazıyorum. Hikayemde isim vermek istemiyorum. O yüzden kendimi YasakLı kız arkadaşımı ise Xyz olarak tasrif edeceğim. Bu hikayem 15.01.2012 tarihinde başımdan geçti. O zamanlarda bir kız arkadaşım vardı. Kendisi 1.65 boyunda, 55kilo, beyaz tenli, dik göğüslü, iri kalçalı ve türbanlı bir kızdı. Yaklaşık 6 ay kadar birlikteliğimiz sürdü. Bunun 4 ayı hikayeden öncesiydi. Bu süre zarfında bırakın anal, oral ilişkiyi dudaktan öpmek dışında hiçbirşey yaptırmadı. 1 kez niyetlendim göğüslerine dokundum ondada tokatı yedim J Neyse bahsettiğim tarihte yine buluştuk ve dolaşmaya başladık. Hava çok soğuktu. Xyz üzerini sıkı giyinmemiş resmen titriyordu soğuktan. Ona bir teklifte bulundum. Bu teklifi ona daha önce bikaç kez daha sunmuştum fakat hiç kabul etmemişti. Havanın çok soğuk olduğunu isterse eve gidebileceğimizi söyledim. Oda şaşılacak şekilde kabul etti. Evin yolunu tuttuk. Bir 15 dk sonra eve vardık.

Eve girer girmez direk radyatöre satıldı J bende yanına geldim ellerimi ısıttıktan sonra televizyonu açtım ve koltuğa oturdum. Yanıma geldi sohbet etmeye başladık. Neyse ben cebimi boşalttım (telefon,cüzdan,sigara vs.) ve üstümü değiştireceğimi söyleyerek odadan ayrıldım. Telefonumu rahatlıkla yanında bırakabiliyordum çünkü daha önce 1-2 kez onu denemiştim ve telefonumu izinsiz kurcalamamıştı. Güveniyordum ona. Odama gittim üstümü değiştirdim yanına geliyordum ki birde ne göreyim telefonumu kurcalıyor. Biraz kendimi geri çektim ve onun görmeyeceği bir şekilde izlemeye başladım. Acaba ne yapacak diye çok merak ediyordum. Bir süre sonra telefonda hiçbir tuşa basmayışından bir şey izlediği kanısına vardır. Hayatım diye seslendim önce sonra içeri girdim. Bir anda afalladı ve çıkış tuşuna basıp telefonu bıraktı. Telefon ile ne yaptığını sorduğumda bana telefon alacağını o yüzden nasıl bir telefon olduğuna baktığı söyledi. Bende inanmış gibi yaptım fakat inanmamıştım. Telefonu yanıma alıp mutfağa gittim. Arka planda çalışan uygulamalara baktığımda şok olmuştum. Telefonumda yüklü olan pornolardan birisi açıktı.

O anda aklıma cinlik geldi. Fırsat bu fırsattı o attığı tokatın hesabını soracaktım ve ona bu zamana kadar hiç yaşamadığı bir şey yaşatacaktım. Tekrar gidip yanına oturdum elini tuttum, yanına yaklaştım ve öpmeye başladım. Bir farklı öpüyordu bu kez. Bir süre öpüştükten sonra şansımı tekrar denemenin zamanı geldiğini düşündüm ve elimi göğsüne attım. İlk önce sadece göğsünün üstüne koydum 1-2 dakika hiç hareket ettirmedim. Baktım bizimkinden ses yok hafif hafif göğsünün üstünde gezdirmeye başladım baktım yine ses yok. Ufaktan sıkmaya başladım bir süre sonrada göğsünü iyice okşuyordum.

Hoşuna gidiyordu nefes alışı değişmişti. Göğsünü okşarken dudaklarından ayrılıp boynunu öpmeye başladım. Nefesinin dahada hızlandığını farkettim evet buda hoşuna gitmişti. Bir süre böyle devam ettikten sonra elimi bacaklarına attım ve bacaklarını okşamaya başladım bi taraftanda biraz dudaklarını biraz boynunu öpüyordum. Yavaş yavaş elimi bacaklarının iç kısımlarında gezdirmeye başladım ve daha ateşli öpüşüyorduk artık. Hiç yapmadığı şeyler yapıyordu dudaklarımı ısırıyor dilini dilime değdiriyordu. Elimi yavaş yavaş yukarı çıkarmaya başladım okşaya okşaya vajinasına geldim. Kot pantolonun dışından vajinasını okşuyordum. Sevişmek istediği apaçık ortadaydı fakat aceleci davranıp ürkütmek istemiyordum güvenmesi ve daha çok istemesi gerekiyordu.

Elime vajinasından çekip yavaşça bluzunden içeri soktum içinde bir şey daha vardı muhtemelen zıbındı o yüzden elim bir süre yukarı çıkana kadar tenine değmedi. Yukarı doğru çıkardım elimi ve göğüslerine ulaştım. Sütyenin üst tarafında kalan kısımlarına dokunduğumda vücudunun alev alev yandığını farkettim. İlk dokunduğumda biraz irkilir gibi olsada ses etmemişti. Dahada cesaretlenip elimi sütyeninin içine soktum ve göğüslerini okşamaya başladım. Göğüsleri göründüğünden daha güzeldi. Sert ve dik göğüslere sahipti.

Göğüs uçları taş gibiydi. Bir süre böyle devam ettikten sonra bluzünü çıkardım zıbının askılarını kollarından indirdim ve sütyeninin arkasını açtım. Muhteşem göğüsleri karşımdaydı. O zamana kadar çok kızla birlikte olmuştum ama neden bilmiyorum o göğüsler beni çok heycanlandırmıştı. Bir anda kafamı göğüslerine gömdüm ve yalamaya başladım. Göğüs etrafını emiyor göğüs uçlarını ısırıp sündürüyordum. Çok fazla zevk alıyordu. Saçlarımı sıkıca kavradı ve kafamı göğüslerine iyice gömdü. Bir hamlede onu kanepeye yatırdım ve üstüne çıktım. Bi taraftan göğüslerini yalıyor bir taraftanda pantolonun dışından vajinasını okşuyordum. Elimi pantolonun içine soktum yavaşça tahmin ettiğim gibi zıbın vardı. Üstünden vajinasını okşamaya başladım fakat elim kasıklarına temas ediyordu. Bu zamana kadar öyle bir nefes alış görmemiştim.

Kısa bir süre sonra elimi zıbının ve külodunun yan tarafını kaldırarak vajinasına getirdim. Artık içerdeydim. Elim direk vajinasına temas ediyordu. Okşamaya başladım parmağımı vajinasının orta kısmına sürtüyordum altımda belini kaldırıp indirmeye başladı. İşte zamanı gelmişti. Hızlı bir şekilde doğruldum ve pantolonunu çıkardım hemen ardındanda zıbının çıtçıtlarını açarak külodunu çıkardım. Vajinası karşımdaydı. Aman Allah’ım bu nasıl bir güzelliktir. Tek tüy yok karbeyaz bir anda yumuldum vajinasına ve yalamaya başladım deli gibi dil atıyordum büzüğünü dündürüp bırakıyordum. Dilimi deliğine zorluyordum.

Zevkten kuduruyordu inlemeye başlamıştı. Yine kafamdan tutmuş amına bastırıyordu kafamı. Ben işe parmaklarımıda dahil etmiştim yalarken bi taraftanda vajinasını parmaklıyordum. Hafif hafif deliğine sokup çıkarıyordum canını acıtmayacak şekilde. Daha sonra 2 parmağımla yaptım aynı şeyi altımda kıvranıyordu. İnliyordu fakat tek kelime edemiyordu sanki lal olmuştu. Bir anda doğruldum eşofmanımdan penisimi çıkardım ve vajinasının ağzına dayadım. İlk önce biraz vajinasına sürttüm.

Onun ıslaklığı ve benim zevk sıvılarım karışınca iyice kayganlaşmıştı penisim ve vajinası bir anda deliğine getirdim ve yavaşça bastırmaya başladım. Az önce parmaklarımla alıştırdığım için ve kayganlaştığı için pek zorluk yaşamadı ilk girişte fakat kafası tamamen girdiğinde acı çektiğini gösterir şekilde sesler çıkarmaya başladı. İçinde bikaç saniye hareketsiz şekilde bekledim ve çok yavaş bir şekilde yüklenmeye başladım. Hafif hafif ilerliyordum ben ilerledikçe acısı artıyordu gözleri yaşarmıştı. Bağırmamak için dudaklarını ısırıyordu. Dolmuş gözleriyle bana bakıyordu. Bu şekilde yavaş yavaş köküne kadar soktum. Penisimi çıkardığımda penisim kan içindeydi.

Sevgilimin kızlığını almıştım. Bikaç saniye bekleyip tekrar soktum. Bir süre yavaş git-gel yaparak alışmasını bekledim. Acısının hafiflediğini ve zevk almaya başladığını farkettiğimde hızlanmaya başladım. Kısa bir süre sonra seri bir şekilde git-gel yapıyordum. Ondada artık acıdan eser kalmamıştı. Zevkten inliyordu belini kasıyor dudaklarını ısırıyordu. Ellerimi göğüslerine koydum bi taraftan goguslerını okşuyor bir taraftanda sert bir şekilde sikiyordum. Kısa bir süre sonra titreyerek boşaldı. Öyle hızlanmıştım ki ben vurdukça oda koltuğun üzerinde gidiyordu sanki.

Hemen penisimi vajinasından çıkardım ve aç ağzını dedim. Ağzını açtı penisimi ağzına verdim. Fakat daha önce hiç böyle bir şey yapmamıştı bilmiyordu. Ağzı açık bekliyordu. Ağzını kapatmasını penisimi sadece dudaklarıyla tutmasını söyledim. Söylediğimi yaptı bende kafasından tutarak ne yapması gerektiğini gösterir gibi kafasını ileri-geri yaptım. Alışmıştı. Çok amatör olsada hiç dudaklarını hareket ettirmese dilini değdirmesede ağzı kapalı şekilde kafasını ileri-geri yaparak sakso çekiyordu. Kısa bir süre sonra boşalacağımı anladım saçlarından tuttum ve daha sert bir şekilde kafasını ileri-geri oynatmaya başladım. Ve kasıla kasıla inleyerek ağzının içine boşaldım. Saçlarından tuttuğum ve kafasını bastırdığım için menilerimi yutmak zorunda kaldı. Hemen altımdan kalkıp banyoya gitti ve kustu. Geldi yanıma oturdu yüzüme bakmıyordu ve konuşmuyordu çok utandığı her halinden belliydi. Bir süre bu şekilde bekledikten sonra artık gitmeliyim dedi ve elbiselerini giymeye başladı. Ne kadar uğraşsamda kalması için ikna edemedim.

Bende elbiselerimi giydim ve onu her zaman ki bıraktığım yere kadar götürdüm. Yolda da pek muhabbetimiz olmadı fakat mesajda dili çözüldü. Çok güzel olduğunu çok zevk aldığını mutlu olduğunu fakat utandığını vs. söyledi. Sonra ne mi oldu? Sevgili Xyz 2 ay boyunca 2-3 günde bir evime geldi eve doyasıya sex yaptık. Artık bir fahişe gibi davranıyor. Sexsi o yönlendiriyordu resmen. Fakat ne kadar uğraşsam da arkadan ilişki için ikna edemedim. 2 ay sonra sudan bir sebep yüzünden tartıştık ikimizde alttan almadık ve bu güzel ilişki sona erdi. Xyz ile birlikteliğimi hiç unutmadım ve unutmayacağım… Hepinize iyi günler…

happy wheels 2 demo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*